Selam benim adım Cansum, şehrinizde yaşıyan 19 yaşında genç bir bayan olarak hizmetinizdeyim. Boyum 1,65 ve kilom 50 olup fotoğraflarımdan görebileceğiniz üzere bakımlı ve güzel vücuda sahip bir bayanım. Kendim hakkında daha fazla bilgi vereceğim lakin değerli vaktinizi boşa almama için ilk olarak şunları belirtmek istiyorum. Görüşmelerimi sadece güvenli otellerde yapmaktayım ayrıca anal ve kondomsuz ilişki yaşamıyorum. Bu üç konu size uymuyorsa değerli vaktinizi hiç boşa harcamayın.

Şartlarımı belirttim, fotoğraflarımı da gördüğünüze göre kendimden bahsetmeye başlayabilirim. Ben erkeklerin nelerden zevk aldığını ve nasıl bir ilişki istediğini gayet iyi bilen ve zevkli bir gece geçirmenizi sağlayacak bir bayan olarak sempatik olduğumu belirtmek isterim. Benimle bir diyalog kurmak için çok fazla uğraşmanıza gerek yok her şey kendiliğinden olacak bundan emin olabilirsiniz.

Ben temizliğe önem veren bir bayan olarak mutlaka görüşmemiz öncesinde güzel bir duşumu alır sizin için zamanımı ayırır güzel bir şekilde giyinir hazırlanırım. En az 1 saat sizin için hazırlanan bir bayan olarak sizlerinde azda olsa dikkat etmesini rica ediyorum. Ter kokan birisiyle nasıl zevk dolu bir gece yaşayabilirim ? Yada ağzı kokan birisiyle nasıl ateşli bir sevişme yaşayabilirim. Eğer sizde biraz özen gösterirseniz beraber çok zevkli bir gece yaşayabiliriz.

Eğer şartlar sizin için uygun ise telefon numaram 0545 627 51 47 hemen arayabilirsiniz.