Sayfama hoş geldiniz ben ülkenize Ukrayna’dan gelmiş 20 yaşında fotoğrafımdan göreceğiniz üzere güzel bir bayanım. İsim olarak kolay söyleyebilmeniz için sizin dilinizde bir takma isim kullanacağım bana deniz diyebilirsiniz. Gözlerimin mavi oluşundan dolayı bu takma ismi kullanmaya karar verdim. Ülkemde Türkçe kursu eğitimi veren bir yerde çalışmak için ülkenize eğitim amaçlı geldim. Eğitimim devam eder iken bir yandan kendi paramı kazanmak için bu mesleği kendime seçmiş bulunuyorum.

Ben elit bir bayan olarak sizlere hizmet edeceğim bunun ne anlama geldiğini kısa bir şekilde özetlemek istiyorum ben haftada sadece bir gece çalışıyor ve o gece tek kişiyle birlikte oluyorum. Cumartesi geceleri çalışmaktayım eğer sizin için Pazar günü daha uygunsa hayır demem. Tabi haftada sadece bir gece çalışıp bir kişiyle görüştüğüm için arzulu olacağım ve buluştuğum kişiyi sonuna kadar memnun edeceğim bu tabi ücrete yansıyacaktır. Eğer ucuz bir bayan istiyorsanız baştan belirteyim ben ucuza çalışmıyorum.

20 yaşında Ukrayna güzeli ile bir geceye ne dersin ?

Fotoğrafım tamamen gerçek olup bunun her türlü garantisini vermekteyim ve zaten buluşma öncesi sizlere farklı fotoğraflarımı göndereceğim için aklınızda en ufak bir şüphe dahi kalmayacağından eminim. Bu konuyu dert etmeyin buluşmadan önce sizlere on beş tane fotoğrafımı atacağım ve bütün vücut detaylarımı görmüş olacaksınız.

Buluşmalarımı otellerde yapmaktayım en az dört yıldızlı olmak şartı ile dilediğiniz otele gelebilirim. Randevu almak ve daha fazla bilgi için kısa bir yorum bırakın ve e posta adresinizi kontrol edin yeterli.