Merhaba benim adım Yasemin bu benim takma adım baştan belirteyim yalan bilgi vermiş olmak istemiyorum çünkü her bilginin doğruluğuna önem veren bir bayanım. Kürt asıllı bir bayan olmama rağmen büyük bir şehirde yetiştim ve 1 yılda olsa üniversite eğitimim olduğu için gayet kültürlü ve bakımlı bir bayanım. Üniversite 1.sınıfı bitirdikten sonra ailem tarafından evlendirilmek istendim bende evi terk ederek kendi hayatımı kurmaya karar verdim. İlk yolculuğum şehrinize oldu burada bir süre otellerde görüşme yapacağım çünkü henüz uygun bir ev ayarlayabilmiş değilim.

Fiziksel özelliklerim hakkında çok fazla bilgi vermeyeceğim bütün fiziksel özelliklerimi sizlere görüşme öncesi göndereceğim yirmi civarı fotoğrafımdan göreceksiniz.  Dikkat ettiyseniz sol göğüsümde bir ben var bunu unutmayın çünkü dilerseniz görüntülü arama yapabileceksiniz sizlere o beni göstersem gerçek olduğuma inanmış olursunuz diye düşünüyorum.

Bu işi yapan diğer bayanlar kadar tecrübeli değilim ben 21 yaşındayken ilk sevişmesini yapmış bir bayanım lakin izlediğim erotik filmler ile bu açığı kapattığımı düşünüyorum erkekleri nasıl memnun edeceğimi bilirim pozisyonlara geçişlerde sorun yaşamazsınız çoğu bayanın yaptığı gibi uzanıp her şeyi sizin yapmanızı beklemem sevişirken aktif olmayı severim.

Anal deneyimim hiç olmadı, açıkçası olmasını da istemiyorum bu yüzden teklif etmezseniz sevinirim. Hamilelik riskine karşı ve hastalık bulaşmasını önlemek amacı ile kondom kullanımı mecburidir. Sizin yanınızda getirmenize gerek yok ben çantamda sizin için 4 çeşit kondom taşımaktayım hangisinden dilerseniz kendi ellerimle takarım.

Randevu için özel bir hat ayarlamadım bunun yerine gerçek telefonumu kullanacağım onuda mail adresinize bahsettiğim diğer fotoğraflarım ile birlikte gönderiyorum sadece kısa yorum bırakın bende mailinize bilgilerimi göndereyim.