Merhaba ben Şebnem bana kısaca Şebo diyebilirsiniz böylece aramızda ki samimiyet daha hızlı oluşmuş olacaktır. Yaşımı soracak olursanız 24 yaşındayım, aile baskısı ile şimdiye kadar hep kapalı kaldığım için tenime güneş değmediği için beyaz tenli birisiyim. Detaylara geçmeden önce ilk olarak fotoğrafımı inceleyin eğer beğenirseniz beni öyle okumaya devam edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere herhangi bir kilo, boy problemi olmayan son derece seksi bir bayanım. Sevişmeye istekli arzu dolu bir yapım var zaten sevişmeye isteksiz olduğum günlerde çalışmıyorum ki size karşı mahçup olmayayım.

Ev hanımı olarak yetiştiğim için ev işlerinden iyi anlarım aynı zamanda son derece titizimdir eğer evime misafir olursanız sizleri çok iyi bir şekilde ağırlayabilirim. Temizlik takıntısı olan beylerin içleri bu konuda rahat olsunlar havlulardan yataktaki çarşaflara kadar her görüşmeden sonra değişir ve yıkanır.

Gecelik kalırsanız eğer sabah mutlaka kahvaltınızı yaptırmadan sizi göndermem. Yani işin özeti bana gelirseniz sadece görüşme yapmak için tutulmuş bir ev değil gerçek bir ev ile karşılaşacaksınız.

Aynı zamanda eve gelmeye çekinen beyler beni otele davet edebilirler. Hem benim içinde süslenip dışarıya çıkmak güzel oluyor ben evi otel için bütçe ayıramayanlar için görüşme yerlerine ekledim sonuçta herkesin durumu iyi değil.

Diğer detayları aradığınız zaman konuşuruz numaram sayfada ise saat fark etmeksizin arayabilirsiniz, sayfada yoksa yorum bırakın ben mail adresinize gönderirim.