Selam benim adım Meltem, şehrinize yeni gelmiş genç bir bayanım. Yaşım 21 lakin yaşıtım çoğu bayanın aksine gayet olgun davranışları olan kişiliği oturmuş bir bayan olduğunu özel olarak belirtmek isterim. Şehrinize nasıl yeni geldiğimi açıklamam gerekir ise yaşadığım şehirde ailem ile bir problem yaşadım ve evden kaçarak kendi ayakalrımın üzerinde durmaya karar verdim. Aksi halde istemediğim birisi ile evlendirilecektim. Bu yüzden kaçarak şehrinize geldim ve kolumdaki bileziği bozdurarak kendime 1+1 eşyalı bir daire tutabildim.

Evden hemen atılmayı göze alamam bu yüzden ilk başlarda görüşmelerimi otellerde yapacağım sonrasında kendimi biraz toparladıktan sonra görüşme yapmak için bir ev tutabilirim biliyorum otel masrafları sizin için hem büyük bir yük hemde gidip gelmeye çekindiğiniz bir yer bu yüzden ilk başalarda otel ve rezidanslar konusunu sorun yapmazsanız sevinirim.

Hem genç hemde ağır başlı bir bayanla tanışın

Sizler için yukarıda bir adet fotoğrafımı paylaşıyorum gördüğünüz üzere prüzsüz ve seksi bir vücuda sahibim. Güzelliğimi ve seksi vücudumu koruyabilmek için sadece yediklerime dikkat ederek yetinmiyor her sabah düzenli olarak spor yapıyorum. Gerek kalça hareketleri olsun gerek göğüslerimin her zaman dik kalabilmesi için olsun gerekli bütün spor hareketlerini yapmaktayım. Karşınızda hemen yorulacak her pozisyonda sizleri yoracak bir bayan bulamayacaksınız ben aktif olacağım sevişir iken zaten böyle olması gerekli ama maalesef çoğu bayan yapmadığı için hakkımızda kötü intiba bırakmışlar.

Görüşme için ikinci bir telefon hattı edinene kadar randevularımı mail iletişimi ile sağlayacağım eğer benimle görüşmek birlikte olmak istiyorsanız kısa bir yorum bırakıp mail adresinizi kontrol ediniz. Bilmek istediğiniz bütün detayları ben size göndereceğim.