Selam benim adım Burcu şehrinizde eğitim amaçlı bulunuyorum ve sadece Cumartesi gecesi vip hizmet veriyorum. Yaşım 21 lakin yaşıtlarıma göre daha ağır başlı bir bayan olduğum için daha olgun göstermekteyim. Baştan belirttiğim üzere sadece Cumartesi gecesi çalışmaktayım ve sadece bir kişiyle birlikte olmaktayım dilerseniz saatlik görüşme için randevu alıp memnun kalınca gecelik olarak görüşmeyi uzatabilirsiniz. Kendime güveniyorum memnun kalacağınızdan emin olduğum için böyle bir imkanı sizlere sunmaktayım. Görüşme yerimiz otel ve rezidanslar olup dilerseniz otel odasını tutmadan önce lobide buluşabiliriz ve böylece gerçek olduğumdan emin bir şekilde odayı tutabilirsiniz. Çok sayıda bayan sahte fotoğraf kullandığından dolayı artık insanlara gerçek olduğumuzu ispatlama gereği duyduğumdan böyle bir öneride bulunuyorum.

Tek fotoğraf yükleme nedenim fazla risk almak istemeyişimden olup detayları konuştuğumuz zaman farklı fotoğraflarımı isteyebilirsiniz size whatsapp ile göndereceğim. Tanınmak istemediğim için gizliliğe önem veriyorum sonuçta ömrümün sonuna kadar bu işi yapmaya niyetim yok sadece eğitimim bitene kadar kendi masraflarımı karşılamak için çalışacağım bu yüzden sicilimi temiz tutmak için her türlü gizliliğe uyacağımı bilmenizi isterim.

Doğrudan telefonumuda paylaşmayacağım hem gizlilikten ötürü hemde azda olsa teknoloji ile arası iyi olan beyler ile birlikte olmak istememden ötürü mail adresinize telefon numaramı ve bahsettiğim diğer fotoğraflarımı göndereceğim sadece kısa bir yorum bırakın ve mail adresinizi kontrol edin yeterli.