İlk olarak sayfama hoş geldiniz, sizlere kendimi tanıtarak başlamak istiyorum benim adım Banu doğma büyüme İstanbul’lu bir bayanım ve yaşım 24 yaşadığım şehirden ayrılmamın nedeni biraz uzun burada bahsetmeyeceğim ondan şehrinize yerleştim ve burada kaliteli bir ilişki arayan beyefendilerin hizmetinde olacağım. En başından belirteyim sadece gecelik görüşmeler yapıyorum ve fiyatım ucuz değil. Beni yol kenarlarında çalışan yada genel evde kaç kişi gelirse birlikte olan bayanlar ile karıştırmayın ben haftanın sadece bir gecesi çalışırım o geceyi siz belirlersiniz ve olabildiğince zevk almanız için elimden gelen her şeyi yaparım.

Kalite isteyenlere gecelik görüşen Vip BanuFotoğrafımda diğer bayanlar gibi yüzümü gizlemedim çünkü benim korkacak veya çekinecek ailem veya akrabam yok. Tek fotoğrafımı buraya yükledim ama niyeti ciddi olan beyefendilere bütün vücut hatlarımı detaylı bir şekilde görebilecekleri çok sayıda fotoğrafımı göndereceğim.

Hoş sohbet, kültürlü ve bakımlı bir bayanım zaten bakımlı olduğumu fotoğrafımdan anlayabilirsiniz iri göğüslerime baktığınız zaman en ufak bir sarkma göremezsiniz yada herhangi bir yağlanma veya göbek göremezsiniz çünkü kendime çok dikkat ederim yediklerime özen gösterir her gün düzenli spor yaparım.

Bunun yanı sıra sevişirken pasif kalmam üstte olmaya ve sizi yormamaya özen gösteririm. Ben seviştiğim erkekler ile sohbet eden bir bayan olduğumdan dolayı sizlerin en büyük şikayetinin sevişirken odun yutmuş gibi kalan bayanlar olduğunu biliyorum böyle bir sorunu benimle iken yaşamayacaksınız bunun garantisini vermekteyim. Eğer niyetiniz ciddi ise ve görüşme yapmak isterseniz yorum bırakın ve size mail adresinizden ulaşmamı bekleyin.