Merhabalar hoş geldiniz benim takma adım Narin isim olarak takma ad kullanıyorum zaten gerçek adını kullanan yoktur sanırım. İlk olarak nasıl bir bayan olduğumdan bahsetmek isterim, ben kibar ve narin bir bayanım içimde kötülük barındırmam her zaman iyi niyetli olmuşumdur. Karşımda ki kişilerinde kibar ve nazik olmasını beklerim kaba beyefendiler lütfen hiç iletişime geçmesinler. Okumuş kültürlü bir bayanım ve 25 yaşındayım okulu yeni bitirdim. Fotoğrafımı incelediğiniz zaman beğenirseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Kendimi çok belli edecek bir fotoğrafı isteyen herkesin girebileceği bir sayfada paylaşmak istemedim lakin benimle iletişime geçtiğiniz zaman dilerseniz whatsapp ile dilerseniz mail adresinize başka fotoğraflarımı göndereceğim.

Görüşmelerimi otellerde yapıyorum esasında evim müsait görüşme yapmak için fakat tanımadığım bir insanı davet edemem belirli bir süredir birlikte olduğum artık tanıyıp güvendiğim beylere evimin kapısını açıyorum. Siz benimle birlikteyken eve dan diye başkasının gelmesini ister misiniz ? Hiç isteyeceğinizi sanmıyorum bazı beyler öyle içip içip geliyorlar ben öyle olanlarda ev adresim olsun istemiyorum bunları göz önünde bulundurduğunuz zaman ne kadar doğru bir karar aldığımı anlayacağınızdan eminim.

Randevu almak ve daha detaylı bilgi edinmek isteyenler sayfayı biraz aşağıya indirsinler ve orada bir yorum formu var sadece mail kutusunu doğru doldurun geri kalanları rasgele bir şeyler yazıp gönderin mailinizi sadece ben görürüm merak etmeyin oraya bilgilerimi göndereceğim.