Selam dul olduğumu özel olarak belirtmek istedim çünkü bazı beyler böyle şeyleri sorun yapabiliyorlar bende olacaksa en başından sorun olsun sonradan olmasın diye en başta belirtmek istedim. Benim adım Yasemin 28 yaşındayım ve son derece sempatik ve tatlı bir bayanım. Cana yakın ve güler yüzlü bir yapım var insanları kırmaktan çekinirim ve aynı şekilde birilerinin beni kırmasına da izin vermem elbette.

Şimdiye kadar gün yüzü görmemiş bir bayan olarak sonradan gözüm açıldı ve bundan sonrasında hayatımı doyasıya yaşamak ve eğlencenin dibine vurmak istiyorum. Şimdiye kadar yapmak isteyip yapamadığım ne varsa gerçekleştireceğim ve kendim içi yaşayacağım.

Karşınızda daha yeni 20 ‘sine girmiş tecrübesiz bir bayan yok arkadşalar ne istediğinizi bilerek yaklaşırsanız istediğinizi alırsınız. Gerek sevişirken aktif olmak olsun gerek bir erkeği mutlu edebilmek olsun bunların hepsi bende mevcut.

Randevularımı otele veriyorum, evde görüşmeyi tanıdığım güvendiğim beyler ile yapacağım. Lütfen daha ilk buluşmadan ev diye ısrar etmeyin. Ayrıca anal tarzı absürt şeyleri yapmadığımı belirtmeliyim. Randevu için 0543 —— aramanız yeterli.