Hoş geldiniz benim adım İnci 26 yaşında olgun ama bakımlı ve güzel bir bayanım. Yalan söylemeye ihtiyacım yok baştan belirteyim ben gerçek olduğumu buluşma öncesinde sizlere ispatlıyorum en büyük sorunun bu olduğunu bildiğimden en başta bunu belirtmek istedim. Nasıl yapacağıma gelecek olursak zaten size görüşme öncesi farklı fotoğraflarımı ileteceğim sonrasında görüntülü arama yaparak gerçekliğimi ispatlayacağım. Biliyorum ki çoğu bayan sahte fotoğraflar ile sizleri yanıltmakta benden yana böyle bir sıkıntınız olmayacak.

Bu sayfa herkese açık olduğu için fotoğrafımda yüzümü gizledim ve tek fotoğraf yükledim ama merak etmeyin yukarıda belirttiğim üzere farklı fotoğraflarımı sizlere görüşme öncesinde göndereceğim. Eğer fotoğraflarımı beğenirseniz ve şartlar uygunsa görüntülü arama ile de gerçek olduğumu ispatlıyorum zaten.

Ben elit çalışan bir bayanım günde 10 kişiyle birlikte olan bayanlar ile beni bir tutmayın lütfen ben günümü sadece bir kişi ile geçiriyorum. Arapların eğlencesi meşhurdur bilirsiniz güzel bir alkol sofrası yapıp sevişmeden önce eğlenebiliriz tek kişiyle birlikte olduğum için gecelik görüşme yapıyorum ve böylece süre sorunumuz olmuyor.

Türbanlı kadın fantazisi olanlar için türban takabilirim onun dışında saçım açık gezmekteyim. Cilve sorunu olan bir bayan değilim bir erkeği nasıl memnun edeceğimi çok iyi bilirim. Ayrıca temiz bir bayanım biriyle birlikte olduktan sonra bütün kıyafetleri mutlaka yıkarım görüşmeye tertemiz bir şekilde temiz kıyafetler ile ve sizin için süslenmiş bir vaziyette geleceğimden emin olabilirsiniz.

Görüşme yerim şimdilik yok otellerde bilikte olacağım, telefon numaram henüz bir tane var randevu vereceğim zamanlar sayfaya ekliyorum sayfada numaram yoksa daha sonra tekrar ziyaret etmeyi unutmayın lütfen.