Merhabalar benim adım Ceyda henüz 20 yaşında genç bir bayan olarak şehrinizde eğitim amaçlı bulunuyorum ve hafta sonları Eskort olarak çalışarak geçimimi sağlıyorum. Sizinle bu sayfada bir adet fotoğraf paylaşacağım ama merak etmeyin daha fazlasını görüşmemizden önce göreceksiniz. Ayrıca whatsapp kullanan beylere gerçekliğimi ispat edeceğim bunu nasıl yapacağımı mailinizde okursunuz. Burada kendimden biraz sizlere bahsetmek isterim. Eminim sizde görüşeceğiniz bayanın nasıl birisi olduğunu merak ediyorsunuzdur.

Ben ilk olarak aşırı titiz bir bayanım her fırsatta duş alır ve üzerimi değiştiririm. Görüşmeye gelmeden önce ise sizin için en az bir saat uğraşıp hazırlanacağımdan emin olabilirsiniz. Tabi  duşumu alacağım, dişlerimi fırçalayacağım, makyajımı yapıp saçlarımı yapacağım ve en seksi temiz kıyafetlerimi giyip öyle geleceğim. Sizlerden ise ricam en azından iki hususa dikkat edin birincisi duş bunu otelde yapabilirsiniz, ikincisi ise dişlerinizi fırçalamanız yapamıyorsanız bile en azından bir sakız çiğneyin görüşme öncesi ki daha zevkli saatler geçirebilelim.

Şimdi ben bu iş için para alıyor olabilirim evet doğru ama sizlere daha iyi zevk verebilmem için bu konulara dikkat etmeniz gerekiyor siz ağzı kokan birisi ile öpüşebilir misiniz ? Yada ter kokan birisi ile nasıl saatlerce sevişeceksiniz ki ? Bunları düşündüğünüz zaman bana hak vereceğinizden adım gibi eminim.

Görüşme yeri konusuna gelecek olursak bahsettiğim gibi öğrenciyim bu yüzden kendi evimde yapamayız çünkü müsait değil güvenlik sorunu olmayan otellerde buluşabiliriz. Aklınızda gerçekliğime dair bir soru işareti kalırsa lobide buluşabiliriz. Gerçek olduğumu gördüğünüzde odaya çıkarız. Randevu almak için bir yorum bırakmanız yeterli mail adresinize bütün bilgilerimi yollayacağım.