Zevk almak için sevişenlere ve buna şart koşulmasını istemeyen beyefendilere selam ben Jale, 22 yaşında genç ve alımlı bir bayanım. Haftada bir gece çalışmakta ve tek görüşme yapmaktayım bunda ise isteklerinizi elimden geldiğince yerine getirmekteyim. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum sadece hafta sonu bir gece çalışıyorum ve her hafta Cuma günü sağlık raporumu alıyorum, kondomsuz ilişki konusunda aklınızda herhangi bir hastalık var mı acaba düşüncesi kalmasın lütfen.

Hemen hemen bütün bayanların kabul etmediği kondomsuz ilişki ve anal tarzı taleplerinizi yerine getirdiğim gibi dileyenler iki kişi gelerek grup seks yapabilirler. Düzenli seks hayatı olan çoğu kişi artık rutin sevişmelerden zevk alamaz hale gelir ve yeni arayışlar içerisine girerler. Bu yüzden grup ilişkiyi kabul etmekteyim.

Şimdi sizlerden ricam ilk olarak fotoğrafıma dikkatli bir şekilde bakmanız. Yüzümü gizledim lakin sadece görüşmelere gelir iken taktığım bilekliğim ve kolyem var. Bunları iyice görüp öğrenin çünkü dileyenlere gerçek olduğumu bu kolye veya bileklik ile ispat edeceğim gibi aynı şekilde bunların üzerimde olduğu farklı fotoğraflarımı da sizlere göndereceğim.

Görüşme yeri konusuna gelecek olursak başta otel ve rezidanslar tercihimdir lakin lüks muhitlere ve güvenlikli sitelere evlere geliyorum. Randevu almak için ise tek yapmanız gereken yorum yapmak bu kadar basit mail adresiniz doğru olsun yeter geriye kalan bilgileri gerçek vermeyin lütfen mailinizi sadece ben görüyorum ve oradan size ulaşıyorum.