Selam hoş geldiniz benim adım Katerina, 20 yaşındayım dilinizi iyi konuşabiliyorum ama yazamıyorum bu yüzden bana burada yaşayan arkadaşım yardımcı oluyor. Oda benim gibi Ukraynalı olup şehrinizde hizmet vermektedir onun ilanını incelemek isterseniz buraya tıklayın eğer ikimizle birlikte grup yapmak isteyenler tekliflerini sunabilirler. Ülkenizde ne kadar kalacağıma henüz karar vermedim bu tamamen size bağlı olup davranışlarınız belirleyecek. Ben masaj eğitimi aldım ülkemde masöz olarak çalışmaktaydım dileyenlere masaj hizmeti sunabilirim. Elit bir bayan olarak çalışıp günde bir kişiyle birlikte oluyorum dilerseniz fotoğrafımı inceledikten sonra okumaya devam edebilirsiniz.

Yüzüm net görünmüyor ama dövmemi görüyorsunuzdur bu dövmeden beni tanıyabilirsiniz. Görüşme öncesinde sizlere yüzümün gizli olduğu ama dövmemin açık bir şekilde görebileceğiniz başka fotoğraflarımı göndereceğim. Gerçekliğimi ispatlamak için sizlerin önerileri varsa onları da uygulayabilirim. Öğrendiğime göre sahte fotoğraf kullanma çok olduğundan bu konuya fazlasıyla önem veriyorsunuz. Bu hassasiyetinize saygı duyduğumu ilk olarak bilmenizi istiyorum.

Lüks otellerde birlikte oluyorum ve fiyatım ucuz değil lakin karşılığını hayatınız boyunca unutamayacağınız güzel bir gece yaşayarak alacağınızdan emin olabilirsiniz. Zaten ucuz fiyat istiyorsanız günde 5-10 kişiyle birlikte olan bayanlar ile görüşmeniz gerektiğini biliyor olmalısınız. Öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri hazırladım yorum yapanların mail adreslerine göndereceğim. İlginiz için teşekkür ederim.