Havaların güzelleştiği bu günlerde güzel bir hafta sonu tatili düşünen hayatın bütün streslerinden uzaklaşmak isteyen beyler için için güzel bir hizmet ile buradayım. Ben Hülya 22 yaşındayım ve bahsettiğim tarzda bir isteğiniz varsa birlikte güzel bir hafta sonu planı yapabiliriz. Dilerseniz başka şehirlere tatil için gitmek olsun dilerseniz İzmit içerisinde olsun ben varım. Fakat sadece hafta sonu hizmet veriyorum çünkü hafta içerisinde İzmit’te olmam gerekiyor.

Fotoğrafımda göreceğiniz üzere son derece güzel ve seksi bir bayanım. Burada olmaz şurda olmaz diye sizi sıkacak bir bayan değilim nerede canınız sevişmek isterse özgür bir şekilde birlikte olabiliriz.

Utangaç bir yapım yok gayet girişken bir bayanım eğer siz utangaç bir beyefendi iseniz bu durum benim yanımda en fazla 5 dakika sürecektir çünkü ben güzel bir sohbet konusu bularak aramızdaki buzları hızlı bir şekilde eritirim.

Onun dışında tatil benim neyime diye düşünürseniz şehir genelinde dilediğiniz otel veya rezidansa gelebilirim. Evlere gelmiyorum ne yazık ki bunun sebebini ise dilerseniz anlatırım burada gereksiz bilgiler ile boşa vaktinizi harcamak istemem.

Detaylar için arayın yada yorum bırakın ben size ulaşayım.