Selam ben Ukraynalı 28 yaşında olgun bir bayanım. İsim olarak sizin dilinizde bir takma adım var adım Papatya gerçek adımı dilerseniz öğrenebilirsiniz lakin ben söylemekte zorlandığınız için takma isim kullanıyorum. 5 yıldır ülkenizde yaşayan bir bayan olarak dilinizi çok iyi bir şekilde konuşup yazabiliyorum. 28 yaşında olabilirim ama çoğu 20 ‘lik bayandan daha genç gösterdiğim gibi seksi bir vücuda sahibim. Sizlere yollayacağım yaklaşık otuz adet fotoğrafımı gördüğünüz zaman bunu sizde anlayacaksınız.

Sayfa herkese açık olduğundan tek fotoğraf yükledim ve yüzümü gizledim malum sizde çok iyi bilirsiniz ki evli olmayan genç ve güzel bir bayanın ev kiralayabilmesi çok zor oluyor bende kiralamış iken konu komşudan birisi denk gelebilir diye düşünerek sayfaya tek fotoğraf koydum.

Sizlere yollayacağım diğer fotoğraflarımda yüzüm gizli olmayacak ve görüşme öncesi dileyenler beni görüntülü arayabilecekler. Her buluştuğum beyefendinin en büyük sorunun sahte fotoğraflar kullanan bayanlar olduğunu söylemeleri nedeni ile böyle bir hizmet düşündüm.

Görüşme yeri olarak benim evimi kullanabiliriz yada daha rahat edecekseniz otele gelebilirim. Ev çok büyük değil lakin temiz ve duş imkanı var. Dolabımda her zaman temiz 5 adet havlu olur bana geldiğiniz zaman rahat bir şekilde duş alabilirsiniz. Hatta güzel bir kese atabilirim.

Haftada iki veya üç gün çalışıyorum ve birisine randevu verdikten sonra bana daha rahat ulaşabilsin diye numaramı sayfadan kaldırıyorum eğer numaram sayfada yer almıyor ise bilin ki birisine randevu vermişimdir daha sonra tekrar sayfayı ziyaret ederseniz memnun olurum.